PFRON zaprasza do programu "ABSOLWENT"

16.07.2019

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Oddział Podkarpacki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza na spotkanie informacyjne, prezentujące założenia konkursu ogłoszonego przez PFRON w ramach realizacji programu  „ABSOLWENT” .

Program ma na celu wzrost zatrudnienia osób niepełnosprawnych posiadających wyższe wykształcenie. Adresatami programu są szkoły wyższe, organizacje pozarządowe bądź partnerstwa szkół wyższych z organizacjami pozarządowymi, które podejmą współpracę z pracodawcami oraz WUP, PUP oraz PCPR w zakresie aktywizacji zawodowej studentów i absolwentów.

Termin składania wniosków w ramach konkursu upływa w dniu 24.07.2019. Szczegóły pod adresem:

Spotkanie odbędzie się 18.07.2019 roku o godzinie 11.00 w Oddziale Podkarpackim PFRON przy ul. Rejtana 10 w Rzeszowie (II piętro). W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem 17 28 39 306.

Serdecznie zapraszmy.