Sprawny staż

02.05.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

"Sprawny staż" to ogólnopolski program płatnych staży skierowany do studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami. Staże odbędą się w dużych i uznanych firmach jak Bayer, IKEA, Siemens Healthineers oraz ERGO Hestia. Przedsiębiorstwa te połączyły siły, by stworzyć przyjazne miejsca pracy i pomóc młodym ludziom w rozpoczęciu kariery zawodowej. Organizatorem programu Sprawny staż jest Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia. Aktualne informacje i oferty znajdziesz na stronie www.sprawnystaz.pl.

Zgłoś się, jeśli:
• Masz otwarty umysł i lubisz się uczyć.
• Chcesz zdobywać nowe umiejętności, nie boisz się wyzwań.
• Jesteś dyspozycyjny/a w okresie czerwiec – wrzesień lub dłużej.
• Posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności.

Korzyści ze współpracy:

• Firmy oferują płatne staże wakacyjne. Jest jeden staż całoroczny dla Młodych Analityków.
• Wynagrodzenie brutto za pełen miesiąc wynosi 3 500 zł.
• Staże będą realizowane w formule zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej.
• Dla chętnych istnieje możliwość relokacji. ERGO Hestia oferuje zwrot kosztów zakwaterowania (Sopot/Gdańsk)!
• Najlepsi kandydaci mają szansę na kontynuację kariery!
• Co jeszcze możesz zyskać w programie Sprawny staż? Doświadczenie w cenionej, międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju, bezcenne kontakty, przyjazne, otwarte środowisko pracy, udział w pionierskim projekcie łączącym biznes ze środowiskiem studentów z niepełnosprawnościami, wsparcie doradcze w budowaniu dalszej ścieżki kariery.

Zobacz wszystkie oferty i aplikuj na stronie www.sprawnystaz.pl. Na CV czekamy do 15 maja 2022r. Nie zwlekaj, rozmowy prowadzimy na bieżąco.

W razie pytań, skontaktuj się z:
tel.: 58 555 60 90/ 58 559 46 82
e-mail: fundacja@integralia.pl