Studencki wieczór opłatkowy

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Jak co roku nasza uczelnia zorganizowała Międzykulturowe spotkanie szkoleniowo-integracyjne w formie wieczoru opłatkowego.

Wszyscy zebrani mieli okazję poznać szczegóły dotyczące wsparcia dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Szkolenie to przeprowadziła Pani mgr Edyta Dziadosz, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku.

W dalszej kolejności nastąpiły prezentacje studentów przebywających w Sanoku w ramach programu Erasmus+. Bartu z Turcji, Kymbat z Kazachstanu i Iris z Hiszpanii opowiedzieli o kulturze, jedzeniu, zwyczajach i tradycjach świątecznych panujących w ich krajach.

Nie zabrakło oczywiście wspólnego kolędowania z księdzem Michałem Kozakiem i życzeń opłatkowych, a ponieważ spotkanie uświetniły swoją obecnością władze uczelni, to do nich ustawiały się najdłuższe kolejki z życzeniami.