Twoja Nowa Praca - program wsparcia na rynku pracy

21.07.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Projekt Twoja Nowa Praca realizowany jest przez Stowarzyszenie Na Rzecz Równego Dostępu do Kształcenia Twoje Nowe Możliwości z siedzibą we Wrocławiu z oddziałem w Szczecinie.

Skierowany jest do studentów lub absolwentów z orzeczeniem o niepełnosprawności z całej Polski, którzy poszukują pracy, chcą podnieść swoje kompetencje zawodowe lub zyskać doświadczenie odbywając staż.

W ramach projektu uczestnicy mogą otrzymać następujące wsparcie:

1. Dodatek motywacyjny w wysokości 400 zł przez 12 miesięcy.

2. Sfinansowanie szkoleń do kwoty 2500 zł na szkolenia zawodowe i 2500 zł na szkolenia językowe.

3. Pomoc w znalezieniu stażu/pracy.

4. Wsparcie doradcy zawodowego: pomoc w tworzeniu dokumentów aplikacyjnych i przygotowaniu do rozmowy o pracę itp.

5. Wyjazd integracyjno-szkoleniowy (3-dniowy) w górach (jeżeli pandemia tego nie wykluczy).

Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ