Finał akcji "Misie Ratownisie"

15.12.2017 Kategoria: Uczelnia

Wielkim sukcesem zakończyła się uczelniana akcja zbiórki maskotek zorganizowana przez Koło Naukowe Młodych Pedagogów. Zebrano ok. 1000 pluszaków. W listopadzie i grudniu 2017 roku Koło Naukowe Młodych Pedagogów pod opieką Patrycji Pater prowadziło zbiórkę misiów w ramach akcji "Misie Ratownisie" organizowanej przez Fundację Wsparcie 112. Ku zaskoczeniu wszystkich zebrano ok. 1000 pluszaków. Sukces ten komentuje organizatorka: - Nie udałoby się, gdyby nie aktywność społeczności akademickiej PWSZ i sanoczan, którym chciałabym bardzo podziękować, tak samo jak wszystkim współorganizatorom akcji.

Zebrane maskotki zostaną przekazane służbom ratowniczym. Jeśli w wyniku jakiegoś wypadku poszkodowane będzie dziecko, to już na miejscu zdarzenia dostanie ono do rąk pluszaka, który zadziała uspokajająco i zajmuje uwagę dziecka.