22 kilo PWSZ mniej, czyli podsumowanie dwóch miesięcy akcji "PWSZ w dobrej formie"

09.04.2018 Kategoria: Uczelnia

Dziś odbyła się kolejna prelekcja motywacyjna dla grupy pracowników PWSZ, która dwa miesiące temu zgłosiła się do akcji "PWSZ w dobrej formie". Przez ten czas uczestnicy programu mieli wdrażać w życie zasady zdrowego odżywiania i prawidłowego komponowania posiłków, a także aktywnie uczestniczyli w zajęciach ruchowych. Od przedstawicielek firmy Bonne Santé, Agnieszki Żebrackiej i Elżbiety Kolbuch, dowiedzieliśmy się, że z początkowych 25 osób do dnia dzisiejszego w programie zostało 16, z czego 8 czynnie uczestniczy we wszystkich zajęciach fizycznych i przestrzega diety. Do dziś stracili łącznie 22,5 kg i odnotowaliśmy duże, zauważalne gołym okiem zmiany:) Gratulujemy samozaparcia i konsekwencji!
Przed uczestnikami akcji jeszcze miesiąc wysiłków, a potem kto wie? Być może zapoczątkowana w pracy akcja stanie dla niektórych stylem życia? Wszystkim życzymy wytrwałości i jak najlepszych wyników!