Apel do społeczności PWSZ w Sanoku!

25.04.2019 Kategoria: Uczelnia

Droga Społeczności PWSZ w Sanoku!

Znacie wszyscy doskonale sytuację naszej koleżanki z pracy Anny Strzeleckiej, której mąż w maju ubiegłego roku przeszedł rozległy udar. Powrót do w miarę normalnego funkcjonowania kosztował Anię i Pawła bardzo dużo, wliczając w to także środki finansowe.

Niedawno Paweł chciał "po prostu" poprawić zasłony i niestety upadł, a w zasadzie runął na podłogę. Ma pęknięto biodro, czeka go operacja i kolejna wielomiesięczna rehabilitacja.

Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie. Na stronie pomagam.pl została uruchomiona zbiórka, z której pieniądze pozwolą Ani i Pawłowi przejść przez ten koszmar.

Liczymy nas Was i na Wasze serca!