Bezpłatne doradztwo zawodowe

14.12.2021 Kategoria: Uczelnia

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Dla części z Was to okres postanowień i planowania, dlatego w tym czasie warto pomyśleć także o swojej karierze edukacyjno-zawodowej. W związku z tym, przypominamy o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego na naszej Uczelni.

Aktualnie w ramach projektu współfinansowanego z EFS pn. Kompetencja-Rozwój-Samorealizacja! możecie skorzystać ze wsparcia w postaci indywidualnych porad zawodowych, zarówno w formie bezpośredniej (na Uczelni), jak i online. Tematyka każdego ze spotkań jest odpowiednio dopasowana do każdego uczestnika i dotyczy obszaru edukacji, pracy.

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak odpowiednio stworzyć dokumenty aplikacyjne, poszukiwać pracy, przygotować się do rozmowy o pracę, warto skorzystać z oferty Biura Projektów. Oprócz ww. możecie tu m. in.: uzyskać pomoc w zaplanowaniu kariery, zdobyć informacje o możliwościach dokształcania, doszkalania się, czy o aktualnych trendach na rynku pracy itp.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

- osobiście w Biurze Projektów - bud. A, pok. 114 (przy zachowaniu aktualnie obowiązujących środków ostrożności, wynikających ze stanu epidemii),

- bądź pod numerem: 13 46 559 42 lub e-mail-owo: iczaja@pwsz-sanok.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!