Bezpłatne korepetycje maturalne w naszej Uczelni

13.02.2023 Kategoria: Uczelnia

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na  bezpłatne korepetycje maturalne z matematyki – poziom podstawowy i poziom rozszerzony, z biologii oraz języka angielskiego – poziom podstawowy i poziom rozszerzony.

Korepetycje odbywać się będą on-line poprzez platformę Microsoft Teams, a poprowadzą je wykładowcy Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, zgodnie z "Wymaganiami egzaminacyjnymi dotyczącymi egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2022/2023".

Zapisy, terminy oraz harmonogram korepetycji  znajdziecie na www.up-sanok.edu.pl/korepetycje

Obawiasz się egzaminu maturalnego? Nasi wykładowcy pomogą Ci go zdać! Nie czekaj, aż zakwitną kasztany! Zapisz się już dzisiaj!

korkiogolne.png