Bezpłatne studia podyplomowe-wydłużony termin rekrutacji!

05.05.2021 Kategoria: Uczelnia

REKRUTACJA TRWA DO 7 CZERWCA! 

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale, Lubelskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Końskowoli oraz Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, zaprasza na bezpłatne studia podyplomowe na kierunkach:

1) Ekonomika gospodarstwa rolnego
2) Rolnictwo

Rekrutacja trwa od 19 kwietnia do 7 czerwca 2021 roku. Ilość miejsc jest ograniczona.

Najważniejsze informacje:

  • Czas trwania: Studia dwusemestralne
  • Studia bezpłatne (wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem).
  • Studia skierowane do doradców rolniczych zatrudnionych w wojewódzkich ośrodkach doradztwa rolniczego (ODR) oraz prywatnych doradców rolniczych zatrudnionych podmiotach doradczych lub prowadzących działalność w zakresie doradztwa z makroregionu, w skład którego wchodzą województwa: podkarpackie i lubelskie.
  • Na studia podyplomowe może być przyjęta osoba posiadająca dyplom ukończenia studiów wyższych.
  • Program studiów umożliwia zdobycie przez studentów poszerzonej wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z prowadzeniem działalności rolniczej. Ponadto absolwent zdobędzie wiedzę i umiejętności związane z zarządzaniem i ekonomiką gospodarstw rolniczych celem wykorzystania potencjału obszarów wiejskich do ich rozwoju zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zdobyta wiedza i umiejętności mogą być wykorzystane w codziennej pracy doradczej oferowanej indywidualnym rolnikom.
  • Termin rekrutacji elektronicznej (logowanie do e-rekrutacji na stronie uczelni): od 19 kwietnia 2021 r. do 7 czerwca 2021 r.

Więcej informacji w Dziale Toku Studiów Uczelni, tel. 13 4655967, 134655954
Zapraszamy!

plakatpodyplomowka.jpg

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję