Cóż to była za niedziela

15.05.2023 Kategoria: Uczelnia

Tłumy mieszkańców Sanoka i okolic odwiedziły w niedzielne przedpołudnie Uczelnię Państwową w Sanoku gdzie już po raz 4 odbył się Festiwal Zabawy i Nauki, skierowany do najmłodszych mieszkańców.

Wydarzenie to, już na stałe wpisało się w krajobraz miasta będąc coraz bardziej rozpoznawalne wśród mieszkańców nie tylko Sanoka ale całego regionu.

Były prezentacje, gry i zabawy przygotowane przez wszystkie Instytuty i kierunki Uczelni, występy artystyczne, pokazy pogotowia, straży pożarnej i policji oraz stoisko Wojskowego Centrum Rekrutacji. Były dmuchańce, które dzieci tak bardzo sobie upodobały, pyszny popcorn, a przede wszystkim były tysiące uśmiechów i morze radości.

Podczas Festiwalu do puszek zbierane były środki na leczenie 12 letniej Lenki Grimm, która cierpi na poważną chorobę oczu. W imieniu Lenki oraz rodziców Magdalena Grimm i Jakuba Grimm serdecznie dziękujemy Państwu za wsparcie i wielkie serca.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom i wszystkim dzięki którym mogliśmy to wydarzenie zorganizować:

• Instytutom, kierunkom, wykładowcom i studentom zaangażowanym w przygotowanie Festiwalu
  • Miastu Sanok z Panem Burmistrzem Tomaszem Matuszewskim
  • SPGK w Sanoku
  • Mosir Sanok
  • Bieszczadzkiemu Pogotowiu Ratunkowemu SPZOZ w Sanoku
  • Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku
  • Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku
  • Wojskowemu Centrum Rekrutacji w Sanoku
  • Sanockim Przedszkolakom za wspaniałe występy
  • Dziecięcej grupie tanecznej z Gminy Bukowsko
  • Solistkom ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Sanoku