Dobrego Nowego Roku!

30.12.2020 Kategoria: Uczelnia

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2020 roku. Dla niektórych to czas podsumowań, zdefiniowania tego co udało się zrobić, a czego nie oraz wyznaczenia celów na nowy rok.

Dla Uczelni Państwowej w Sanoku był to także rok szczególny. Rok w którym nauka przeniosła się do sieci, zabrakło gwaru i obecności studentów na uczelnianych korytarzach oraz w salach wykładowych. Jednak mamy nadzieję, że z tym niełatwym wyzwaniem poradziliśmy sobie dobrze i w nowy rok wchodzimy dumnie i z nowymi nadziejami.

Będzie to rok szczególny. Obchodzić bowiem będziemy 20.lecie powstania Uczelni, która już na stałe wpisała się w krajobraz miasta Sanoka. W 2021 roku oddamy także do użytku największą w historii Uczelni inwestycję - Centrum Symulacji Medycznej, która jeszcze bardziej podniesie prestiż i znaczenie sanockiej Alma Mater.

Mamy nadzieję, że dla Was - studentów, nauczycieli akademickich, pracowników Uczelni oraz wszystkich jej sympatyków będzie to również dobry rok. Życzymy Wam zdrowia i nadziei. Niech nowy rok okaże się pełen wyzwań, inspiracji oraz realizacji celów zarówno tych zawodowych jak i osobistych.

Dobrego Nowego Roku!

fire2.jpg