Dodatkowy termin szkolenia BHP

10.12.2020 Kategoria: Uczelnia

Informujemy, że wszyscy studenci, którzy do tej pory nie odbyli szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy mają obowiązek odbyć takie szkolenie. Odbycie szkolenia jest warunkiem koniecznym do zaliczenia I semestru studiów. Z osobami, które jeszcze nie odbyły szkolenia będzie kontaktował się specjalista ds. BHP  drogą e-mail. Wówczas zostaną podane wszystkie szczegółowe informacje jak odbyć takie szkolenie.

Prosimy o regularne sprawdzanie skrzynek pocztowych.

UWAGA
Osoby, które odbywały już szkolenie wstępne BHP w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku (np. osoby podejmujące studia II stopnia) mogą zostać zwolnione ze szkolenia. W tym celu muszą przesłać skan lub wyraźne zdjęcie zaświadczenia wraz z własnymi danymi (imię, nazwisko, kierunek, nr telefonu) do Pana Wiesława Sternika na adres wsternik@pwsz-sanok.edu.pl