Drukujemy dla medyków!

31.03.2020 Kategoria: Uczelnia

Dzień zmierza ku końcowi. Kolejny podczas którego ludzie dobrego serca zaangażowani w projekt drukowania ochronnych przyłbic wykonali niesamowitą robotę i tylko dzięki ich zaangażowaniu i chęci pomocy Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku  wzbogaciło się o kolejne przyłbice. Jutro kolejna partia także dla sanockiego szpitala.
Oprócz przyłbic na ręce ratowników dzięki Panu Zbigniewowi Furdakowi trafiło ponad 60 kombinezonów ochronnych!
Dziękujemy serdecznie ludziom, którzy bezinteresownie odpowiedzieli na apel i dniami i nocami drukują. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają te działania poprzez wpłaty na zrzutkę czy też inną formę wspierającą to wielkie dzieło. Jesteśmy prawdopodobnie na początku drogi. Dlatego Wasza pomoc będzie nadal nieoceniona. Jesteście Wielcy!
Ludzie o wielkich sercach!
Drukujemy dla Medyków, Jan Ziobro, Krzysztof Chabko, Agnieszka Jessup, Sam Jessup, Tobiasz Burczyk, Grzegorz Jędrys, Jan Orłowski, Kamil Kiszka, Katarzyna Kasia, Zbigniew Furdak, Tomasz Florczak, Marcin Piszko, Mirosław Patulak, Rafał Wronowaki
Damian Biskup