Dyplomy dla licencjatów pielęgniarstwa

21.07.2017 Kategoria: Uczelnia

Dziś dyplomy ukończenia studiów odebrali licencjaci pielęgniarstwa. Rektor Elżbieta Cipora, żegnając ich i życząc powodzenia na dalszej drodze życia, dodała, iż nie boi się o ich przyszłość - praca czeka, pracodawcy zgłaszają się wręcz do uczelni o pracowników, pielęgniarki i pielęgniarze są w tej chwili przedstawicielami jednej z najbardziej poszukiwanych profesji i nie wygląda na to, żeby szybko miało to ulec zmianie. Zresztą dobrej myśli są sami absolwenci. Wielu z nich myśli o uzupełnieniu edukacji studiami magisterskimi (również na sanockiej uczelni), podjęciu pracy - i co ciekawe - podjęciu jej na miejscu, bez konieczności zagranicznych wyjazdów. Najwyraźniej idzie nowe:)
GRATULUJEMY!

A tutaj krótki filmik z uroczystości: https://youtu.be/6RrEGW8L3d4