Złoto dla PWSZ w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Mężczyzn!

30.04.2018 Kategoria: Sport

27 kwietnia br. w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Mężczyzn. Po niedawnym sukcesie kobiet,  również nasi studenci sięgnęli po Mistrzostwo Podkarpacia, potwierdzając tym samym dominację naszej uczelni w tej dyscyplinie! Dodatkowo nasz zawodnik Jakub Sujkowski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Gratulujemy!

W fazie grupowej nasi zawodnicy wygrali 10:2 z drużyną PWSTE Jarosław oraz Uniwersytetem Rzeszowskim 3:0, gwarantując sobie pierwsze miejsce w grupie. W finałach nasz zespół zmierzył się z PWSW Przemyśl, również wygrywając 3:2, oraz z Politechniką Rzeszowską 1:0, zdobywając tym samym złoty medal Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Unihokeju Mężczyzn!

Skład drużyny: Maciej Wojtowicz, Kuba Kobak, Radosław Senkiewicz, Mateusz Kowalski, Michał Kobylarski, Hubert Popiel, Sebastian Kiwior, Jakub Kowalski, Dominik Januszczak, Jakub Sujkowski, Michał Ambicki, Piotrek Naparło, Przemysław Mindur, Michał Woźny, Kamil Grygiel.
Trener: Mateusz Kowalski.

Serdeczne gratulacje i brawa dla chłopaków!

unihok1.jpg