II OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA MŁODZIEŻY „MOJA WIZJA ZERO – BEZPIECZEŃSTWO, ZDROWIE I DOBROSTAN ROLNIKA”

24.07.2020 Kategoria: Uczelnia

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza młodzież do udziału w konkursie „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”. Konkurs ma na celu promowanie wśród młodzieży, w szczególności uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym, bezpiecznych zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego.

Współorganizatorami Konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pocztowe Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Fundacja PGE, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i Państwowa Inspekcja Pracy. Patron medialny - TVP Info.

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15-24 lat.

Przedmiotem pracy konkursowej jest zrealizowanie krótkiego (od 30 sekund do 2 minut) filmu promocyjnego pod hasłem „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rolnika”. Ideą Konkursu jest to, by Uczestnik przedstawił w filmie własną wizję tego, jak rolnik może zapewnić sobie, a także swojemu otoczeniu, bezpieczne i zdrowe środowisko pracy i życia oraz osiągnąć poczucie szeroko rozumianego dobrostanu.

Termin nadsyłania filmów upływa z dniem 30 września 2020 r.

Do wygrania cenne nagrody rzeczowe i pieniężne.

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem: https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/moja-wizja-zero/

plakat_vision_zero.jpg