Jak edukacja wczesnoszkolna czerpie pożytki z Centrum SD?

29.12.2017 Kategoria: Uczelnia

Zajęcia z wychowania fizycznego w edukacji wczesnoszkolnej prowadzone w świetnych warunkach pozwalają studentkom pedagogiki nie tylko na teoretyczne planowanie ćwiczeń, zabaw i gier ruchowych, ale i praktyczne zajęcia symulacyjne, co przekłada się na przygotowanie merytoryczne i metodyczne do pracy z dziećmi. Są także okazją do integracji zespołu, stosowania zasad fair play oraz czerpania radości z ruchu, który jest podstawą prawidłowego rozwoju nie tylko dzieci, ale i sprawności intelektualnej człowieka w każdym wieku. Na zdjęciach: studentki edukacji wczesnoszkolnej w akcji.