Jak się nie wciągnąć w hazard?

28.11.2018 Kategoria: Uczelnia

UWAGA!

Jutro (29 listopada br.) czwartek, o godz. 15:00 w Sali konferencyjnej (budynek A) odbędzie się spotkanie w sprawie nielegalnego urządzania i prowadzenia gier hazardowych w ramach akcji edukacyjno-informacyjnej Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego skierowanej do studentów, uczniów, nauczycieli, rodziców.

Celem akcji jest rozpowszechnienie informacji o zagrożeniach związanych z uzależnieniem od hazardu i jego negatywnym wpływie na człowieka, a także przybliżenie regulacji prawnych dotyczących organizacji rynku gier hazardowych w kraju, w tym sankcji karnych za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych.

Spotkanie poprowadzi podinsp. Maciej Słodziński, Zastępca Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Prosimy jednocześnie nauczycieli akademickich prowadzących w tym czasie zajęcia o umożliwienie studentom wzięcia udziału w spotkaniu.

Dziękujemy i zapraszamy!