Janusz Muss honorowym dawcą krwi!

11.04.2019 Kategoria: Uczelnia

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie odbyła się zorganizowana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  uroczystość wręczenia odznak „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, sygnowanych przez Ministra Zdrowia.

Jest nam niezmiernie miło przekazać informację, że wśród 100 wyróżnionych osób znalazł się pracownik Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku-Janusz Muss. Pan Janusz może pochwalić się i poszczycić oddaniem aż 44,5 litra krwi!

Osobom wyróżnionym odznaki wręczyła wojewoda podkarpacki Ewa Leniart. Odznaki Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu są  przyznawane osobom, które oddały honorowo minimum 20 litrów krwi.

Gratulujemy Panu Januszowi godnej naśladowania postawy!

fot: archiwum prywatne Janusz Muss/ Biuro Prasowe PUW w Rzeszowie