Kolejna magisterka w PWSZ!

15.07.2019 Kategoria: Uczelnia

banerbwesanok.jpg

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku otrzymała uprawnienia do prowadzenia kolejnych studiów magisterskich. Od października ruszają studia II stopnia  na kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne”! Już teraz zarejestruj się i studiuj w Sanoku! Przed Tobą wiele możliwości!

Absolwenci kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne będą przygotowani do pracy w służbach i instytucjach zajmujących się problematyką bezpieczeństwa i obronności takimi jak służby mundurowe, instytucje porządku publicznego, ochrony osób i mienia, instytucje zarządzania kryzysowego i organizacji bezpieczeństwa w administracji państwowej i samorządowej. Absolwenci kierunku będą mogli ubiegać się o zatrudnienie w Siłach Zbrojnych a także Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Służbie Więziennej, Inspekcji Transportu Drogowego. Będą przygotowani do pełnienia funkcji zawodowych w ramach struktur zarządzania kryzysowego w administracji państwowej i samorządowej a także do pracy jako specjaliści ds. bezpieczeństwa informacji niejawnych w różnych instytucjach.

Zapraszamy na studia! Więcej informacji w Dziale Toku Studiów PWSZ, tel. 134655954, e-mail: studias@pwsz-sanok.edu.pl , studian@pwsz-sanok.edu.pl 

fot. A.Roik/facebook 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję