Kolejne pieniądze dla sanockiej Uczelni

05.07.2024 Kategoria: Uczelnia

Samorząd województwa przyznał dotacje dla podkarpackich uczelni. W tym roku szkoły wyższe otrzymały z budżetu województwa aż 1,7 mln złotych wsparcia na zakupy inwestycyjne. Pomoc w tej formie samorząd przyznaje uczelniom od 2004 roku, a od początku realizacji tego wsparcia z budżetu województwa przeznaczono na ten cel 29,2 mln zł.


Wśród Uczelni, którym przyznano dotacje nie mogło oczywiście zabraknąć Uczelnia Państwowa w Sanoku, która otrzymała 160 tysięcy złotych na realizację przedsięwzięcia pn. „Wyposażenie pracowni i laboratoriów umożliwiających kształcenie praktyczne na kierunku Informatyka (Studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym)”.


W podpisaniu umów samorząd województwa reprezentowali wicemarszałkowie: Piotr Pilch i Karol Ożóg, a także członek zarządu Anna Huk, natomiast sanocką Uczelnię JM Rektor dr hab. inż. Mateusz Kaczmarski, prof. UP.

fot. Oddział komunikacji marketingowej UMWP

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję