Komunikat MNiSW dotyczący legitymacji studenckich!

12.03.2020 Kategoria: Uczelnia

Informujemy, że związku z zawieszeniem zajęć edukacyjnych na wszystkich polskich uczelniach Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego podejmuje działania legislacyjne mające na celu wyeliminowanie konieczności potwierdzania ważności legitymacji studenckich.

Legitymacje powinny być przedłużone przed 31 marca 2020 r. (do tego dnia są ważne). MNiSW przewiduje przedłużenie ich ważności do 31 maja

z mocy prawa poprzez bardzo szybką nowelizację przepisów. Podobne rozwiązania będą dotyczyć legitymacji doktoranckich.

els-awers.jpg