Komunikat Prorektora Uczelni w sprawie: organizacji zajęć w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

08.10.2020 Kategoria: Uczelnia

Komunikat 2/20 Prorektora Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku z dnia 7 października 2020 r. w sprawie: organizacji zajęć w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Prorektor UP im. Jana Grodka w Sanoku, na postawie zarządzenia nr 30/20 Rektora UP im. Jana Grodka w Sanoku z 25 września 2020 r. w sprawie organizacji zajęć w roku akademickim 2020/2021 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

informuje, że od dnia 8 października 2020 r.:

kształcenie w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021 w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku realizowane będzie w formie hybrydowej, tzn. z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz w trybie stacjonarnym.

1. Wykłady odbywać się będą w formie zdalnej w terminach i godzinach określonych w harmonogramach zajęć zamieszczonych na stronie Uczelni.

1. Ćwiczenia, laboratoria, warsztaty, seminaria, konwersatoria, projekty, lektoraty realizowane będą w sposób tradycyjny na terenie Uczelni z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów sanitarnych GIS. W uzasadnionych sytuacjach dopuszcza się czasową realizację tych form zajęć zdalnie – decyzje w tej sprawie każdorazowo podejmuje prorektor, na wniosek dyrektora instytutu.

1. Zajęcia praktyczne, ćwiczenia kliniczne, ćwiczenia terenowe i praktyki zawodowe realizowane będą w warunkach rzeczywistych, z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów sanitarnych GIS. W sytuacji braku możliwości odbywania zajęć w naturalnych warunkach pracy, zajęcia te zostaną przesunięte do realizacji w innym terminie lub mogą odbywać się w określonym zakresie w warunkach symulowanych na terenie Uczelni – decyzje w tej sprawie każdorazowo podejmuje dyrektor instytutu na wniosek kierownika zakładu.

Na wszystkich zajęciach odbywających się w formie tradycyjnej prowadzący mają obowiązek sporządzania listy studentów uczestniczących w zajęciach.