Licealiada o Puchar Rektora

15.02.2018 Kategoria: Sport

W Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ odbyły się zorganizowane przez Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie i II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku półfinały wojewódzkie w unihokeju chłopców. Brały w nich udział drużyny ZSP Nr 5 Krosno, II LO Krosno, ZSP Nr 3 Krosno, II LO Sanok, ZS Nr 3 Sanok i ZS Nr 2 Sanok, a honorowym patronatem imprezę objęła rektor PWSZ doc. dr Elżbieta Cipora.
I miejsce w zmaganiach zajęła reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego, II - Zespół Szkól nr 2 w Sanoku, III - ZS nr 3 w Sanoku. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Rogos z II LO w Sanoku. Gratulujemy!
A tak cieszyli się zwycięzcy: