Motywacja – satysfakcja – pieniądze, czyli warsztaty dla studentów PWSZ

28.03.2018 Kategoria: Uczelnia

27 marca br. odbyło się szkolenie "Znajdź pomysł na siebie" – warsztaty motywujące" zorganizowane przez Biuro Karier, Promocji i Współpracy dla studentów PWSZ. Poprowadził je Arkadiusz Nepelski – doradca zawodowy, pedagog i trener od lat zajmujący się szkoleniami, podczas których pomaga młodym ludziom znaleźć własną drogę edukacyjno-zawodową. Równolegle prowadzi zajęcia dla nauczycieli oraz rodziców, aby potrafili wspierać młodych ludzi w ich wyborach.
Na warsztatach studenci pedagogiki, ekonomii, nowych mediów i pracy socjalnej próbowali za pomocą narzędzia nazywanego "kołem życia" odkryć własną drogę – czyli sposób, w jaki podjeść do pracy, by czerpać z niej zarówno motywację, satysfakcję, a w końcu także pieniądze. Mimo że warsztaty odbywały się w grupie 51-osobowej, znalazł się czas na indywidualne rozmowy i odpowiedzi na pytania – a tych, im bliżej końca zajęć, było coraz więcej. Mamy nadzieję, że odpowiedzi choć trochę rozjaśniły watpliwości lub też ugruntowały dotychczasowe wybory.