"Nadobnica na gigancie" - nasi też tam byli!

20.02.2018 Kategoria: Uczelnia

W sobotę, 17 lutego br., w Baligrodzie odbyły się amatorskie zawody w narciarstwie zjazdowym pn. "Nadobnica na gigancie". Ten sympatyczny owad stał się symbolem imprezy, którą po raz kolejny na stoku narciarskim przy Ośrodku "Bystre" zorganizowało Nadleśnictwo Baligród. W tym roku w imprezie udział wzięło ponad 150 osób. Także PWSZ w Sanoku miało tam swoich przedstawicieli: studenci Amelia Piegdoń i Michał Pancerz promowali naszą uczelnię na stoisku edukacji przyrodniczej, odpowiadając na pytania, rozdając uczelniane gadżety i częstując zainteresowanych firmowymi krówkami:)