Srebrna i brązowa drużyna KU AZS PWSZ z wizytą u Pani Rektor

02.03.2018 Kategoria: Sport

Sukcesy sportowców KU AZS PWSZ Sanok nie umykają uwadze władz Uczelni.

Podobnie było w dniu dzisiejszym, (2.03) kiedy to Pani Rektor PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku doc. dr Elżbieta Cipora spotkała się z przedstawicielami srebrnej i brązowej drużyny studentów, którzy na Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Ergometrze Wioślarskim, zajęli historyczne dla naszej Uczelni miejsca w tej dyscyplinie sportu.

Przypomnijmy, że drużynowo nasi mężczyźni w rozgrywanych w Krośnie zawodach zajęli 2 miejsce, natomiast kobiety 3. Dodatkowo indywidualnie dwójka naszych studentów zajęła miejsca na podium: 3 miejsce zajęła Dominika Bryndza oraz 3 miejsce zajął Michał Kobylarski.

Pani Rektor na ręce studentów oraz opiekuna KU AZS PWSZ Sanok Mateusza Kowalskiego przekazała pamiątkowe dyplomy i podziękowania za trud i zaangażowanie oraz życzyła dalszych sukcesów sportowych w ciągu roku akademickiego.

Skład drużyny na mistrzostwach prezentował się następująco:
Dominika BryndzaEdyta Wojtowicz, Eryka Mikrut, Michał KobylarskiKuba PoznańskiPrzemysław Mindur.

Jeszcze raz wielkie brawa i podziękowania!