Nie zwalniamy tempa!

04.04.2020 Kategoria: Uczelnia

Nie próżnujemy nawet w weekend. Grupa dzielnych drukarzy 3d działa na pełnych obrotach, nie dając ani sekundy wytchnienia swoim drukarkom. Efekt jest jednak niesamowity. Sanocka służba zdrowia, w tym Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Sanoku oraz Szpital Specjalistyczny w Sanoku została wyposażona do dziś w ponad 200 przyłbic ochronnych.Przyłbice trafiły także do GOPR Bieszczady i wielu innych instytucji.

Ale nasz cel to wyprodukowanie i złożenie 1000 sztuk. Jesteśmy pewni, że dzięki ludziom dobrej woli jest to jak najbardziej realne. Do naszej grupy przyłączają się całe rodziny. Ela Suchecka z mężem Darkiem i z dziećmi wykorzystując wolny czas złożyła blisko 50 sztuk, a to jak twierdzą dopiero początek. Dziękujemy Geo-Eko i Forest za wycinanie przyłbic do złożenia. Wasza pomoc jest również nieoceniona!

Trzymajcie kciuki za naszych drukarzy i przesyłajcie im pozytywne fluidy! Dziękujemy również za wszystkie pieniążki przelane na zrzutkę. Ze środków tych w ostatnich dniach zakupiliśmy m.in. filament do druku, maski oraz gumki do przyłbic.

Wpłaty można dokonywać https://zrzutka.pl/76pkdt 

Nasze drukarskie anioły:
Drukujemy dla MedykówDelta-CAD, dr inż. Jan Ziobro, Krzysztof Chabko, Agnieszka Jessup, Sam Jessup, Tobiasz Burczyk,Grzegorz Jędrys, Jan Orłowski, Kamil Kiszka, Katarzyna Kasia, Zbigniew Furdak, Tomasz Florczak, Marcin Piszko, Mirosław Patulak, Rafał Wronowski, Paweł Ogrodnik, Lesław Leśniak, Arkadiusz Franczak,  Damian Biskup. 

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję