Nowe kierunki studiów podyplomowych

18.06.2021 Kategoria: Uczelnia

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza na nowe kierunki studiów podyplomowych:

  • Inspektor ochrony danych osobowych
  • Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych

nowepodylomowe.jpg

Inspektor ochrony danych osobowych

1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA:

Studia przeznaczone są dla osób zamierzających wykonywać zawód Inspektora Ochrony Danych, audytorów, osób pełniących funkcję pełnomocnika ds. cyberprzestrzeni, a także osób zajmujących się problematyką audytu bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych. Ponadto uczestnikami mogą być osoby odpowiedzialne za planowanie oraz przeprowadzanie audytów w jednostkach sektora publicznego i prywatnego oraz
w organach wymiaru sprawiedliwości. Kandydaci na studia muszą posiadać kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK (czyli posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych).

2. CZAS TRWANIA STUDIÓW:

Studia trwają dwa semestry i obejmują 220 godzin. Program studiów umożliwia uzyskanie przez słuchacza 32 punktów ECTS.

Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych

1. DO KOGO SKIEROWANE SĄ STUDIA:

Studia podyplomowe Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych w podmiotach medycznych kierowane są do absolwentów studiów pierwszego i drugiego stopnia (magisterskich, inżynierskich i licencjackich). Podstawowym celem proponowanych studiów jest przekazanie słuchaczom aktualnej i nowoczesnej wiedzy dotyczącej realizacji czynności związanych z obsługą pacjenta, administrowaniem systemami IT w służbie zdrowia, problematyką audytu bezpieczeństwa informacji i systemów informatycznych. Rozległa wiedza będzie obejmować treści podstawowe i zaawansowane, które pozwolą słuchaczom na odpowiedzialne zaplanowanie i przeprowadzanie takich audytów oraz wyposażenie ich w szereg umiejętności celem praktycznego wykorzystania.
Kandydaci na studia muszą posiadać kwalifikację pełną co najmniej na poziomie 6 PRK (czyli posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych).

2. CZAS TRWANIA STUDIÓW:

Studia trwają dwa semestry i obejmują 230 godzin. Program studiów umożliwia uzyskanie przez słuchacza 32 punktów ECTS.

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję