Nowy rok akademicki. Nowe wyjazdy w ramach programu Erasmus+.

02.11.2022 Kategoria: Erasmus, Uczelnia

W dniach 24-28 października 2022 r. troje pracowników naszej uczelni przebywało w Turcji w związku z wizytą w Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi.
Dr Katarzyna Serwatko, dr Rafał Fudala związani z Zakładem Pedagogiki oraz mgr Michał Żuk ze Studium Języków Obcych przeprowadzili szereg wykładów i warsztatów dla studentów naszej partnerskiej uczelni.
Dodatkowo wyjazd obfitował w spotkania z pracownikami, dzięki którym wymieniono doświadczenia oraz zaplanowano przyszłe wspólne działania.
Wyjazd został zrealizowany dzięki uczestnictwu uczelni w programie Erasmus+.

Studentów i pracowników zainteresowanych udziałem w programie zapraszamy po więcej informacji na stronę www.up-sanok.edu.pl/erasmus