O bezpieczeństwie zakupów w sieci - wykład otwarty

06.03.2020 Kategoria: Uczelnia

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku oraz Allegro sp. z o. o. zapraszają na wykład otwarty BEZPIECZNE ZAKUPY W SIECI.

Wykład odbędzie się 9 marca 2020 roku o godzinie 15:10 w sali konferencyjnej budynku A.

Wykład wprowadza w tematykę bezpieczeństwa transakcji internetowych. Zajęcia poprowadzi Jakub Pepłoński -Allegro sp. z o.o.

Słuchacz otrzyma wiedzę m.in. o tym:

• Jak modele biznesowe stosowane przez sprzedawców wpływają na poziom bezpieczeństwa
    kupujących
  • Jak dokonywać bezpiecznych płatności w Sieci
  • Jakie uprawnienia przysługują Kupującym (prawa konsumenta)
  • Gdzie szukać pomocy w przypadku napotkania problemów podczas zakupów interetowych
  • Co zrobić, aby podnieść poziom swojego bezpieczeństwa
  • Case studies

wyklad_allegro.jpg