PO WER szansą na przedsiębiorczość

21.10.2021 Kategoria: Uczelnia

Podkarpacka Agencja Konsultingowo Doradcza Sp. z o.o. informuje, o naborze kandydatów do projektu „PO WER szansą na przedsiębiorczość". Do udziału w projekcie zaprasza osoby bierne zawodowo lub bezrobotne niezarejestrowane w urzędzie pracy w wieku 18-29 lat, które utraciły zatrudnienie po 1 marca 2020 r., zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w oparciu o wpis do CEIDG/KRS. Szczególnie zaprasza kandydatów zamieszkujących miasta: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg. W projekcie mogą brać udział zarówno studenci studiów dziennych i zaocznych.

Kontakt telefoniczny 508 030 704 bądź e-mailowo dotpow@pakd.pl.

Więcej informacji: www.dotacjepower.pakd.pl