Podpisano umowę na praktyki zawodowe dla studentów!

24.09.2019 Kategoria: Uczelnia

W Sali Senackiej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku podpisane zostało porozumienie pomiędzy Uczelnią Państwową im. Jana Grodka w Sanoku a Gminą Miasta Sanoka.

Na mocy porozumienia studenci kierunków: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz pedagogika uzyskali możliwość odbycia praktyk zawodowych we wszystkich placówkach oświatowych podległych Gminie Miasta Sanoka.

Porozumienie ze strony Uczelni podpisała JM Rektor prof. nadzw. dr hab. Elżbieta Cipora, natomiast ze strony Gminy Miasta Sanoka – Burmistrz MiastaTomasz Matuszewski.

To już kolejna umowa, dzięki której studenci kształcący się w sanockiej Alma Mater, będą mieli możliwość zdobycia wiedzy praktycznej, a więc tego co jest tak istotne z punktu widzenia ich przyszłej kariery zawodowej.