Podziękowanie od komendanta powiatowego Policji

08.02.2018 Kategoria: Uczelnia

Dotychczas podziękowania i gratulacje, jakie otrzymywaliśmy od współpracujących z nami instytucji, organizacji i osób zazwyczaj zamieszczaliśmy na specjalnej podstronie "Listy gratulacyjne". Jednak po otrzymaniu tego podziękowania trzeba będzie zmienić tę praktykę - naprawdę szkoda, żeby ginęły one niezauważone. Komendant powiatowy Policji w podziękowaniu skierowanym imiennie do naszej pani rektor Elżbiety Cipory pisze bowiem m.in.: Serdecznie dziękuję za współpracę, a przede wszystkim za okazywaną życzliwość i pomoc w 2017 roku. [...] Jest Pani dowodem na istnienie ludzi, do których zawsze można zwrócić się z prośbą o pomoc". Co tu dużo mówić - jesteśmy dumni!