Potrzebujesz pieniędzy na rozkręcenie własnej działalności?

17.10.2017 Kategoria: Uczelnia

Potrzebujesz pieniędzy na rozkręcenie własnej działalności? W takim razie pragniemy poinformować o możliwości ubiegania się w naszym regionie o niskooprocentowane pożyczki na podjęcie własnej działalności gospodarczej w ramach programu „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II”. Program ten skierowany jest przede wszystkim do ludzi młodych (studentów ostatniego roku lub absolwentów do 48 miesięcy po ukończeniu szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego, a także osób bezrobotnych), którzy chcą założyć własną działalność gospodarczą.
Koordynatorem programu na terenie Podkarpacia jest Instytut Ekonomii Społecznej w Rzeszowie (IES). W ramach działania konsultant z ramienia IES wspomaga wszystkie osoby zainteresowane wzięciem pożyczki w procesie wypełnieniu wniosku, udziela odpowiedzi na pytania dotyczące programu oraz obsługuje proces podpisywania umowy o pożyczkę.