Prezentacja oferty Podkarpackiego Centrum Innowacji

10.02.2021 Kategoria: Uczelnia

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku oraz Podkarpackie Centrum Innowacji zapraszają na prezentację oferty PCI. Webinar odbędzie się 17 lutego o godzinie 12:00. Zachęcamy do wzięcia udziału przedstawicieli wszystkich kierunków naszej Uczelni.

Link do rejestracji › https://tiny.pl/rp73c

Więcej informacji pod numerem telefonu 13 46 55 942

Agenda webinaru:

Przedstawienie ogólnych informacji o Podkarpackim Centrum Innowacji
Platforma I (przedstawiciele: Krzysztof Borowicz, Dyrektor ds. Rozwoju Technologii; Sławomir Chrobak oraz Radosław Krajewski, Specjaliści ds. Rozwoju Technologii):
1. Przedstawienie działalności Platformy I
2. Program grantowy – projekty B+R
1. Skala Programu
2. Co można finansować
3. Tematyka projektów
3. Fundusz Patentowy – podstawowe informacje
4. Identyfikacja potencjału komercjalizacyjnego na uczelniach