Prorektor Uczelni ze Srebrnym Krzyżem Zasługi

14.09.2022 Kategoria: Uczelnia

W minionym tygodniu odbyły się uroczystości z okazji 150-lecia powstania Sanockiej Straży Pożarnej oraz 30-lecia powstania Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku. Podczas wydarzenia Komenda Powiatowa PSP otrzymała także nowy sztandar.

W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz państwowych, samorządowych, służby mundurowe oraz zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Rektor Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku dr inż. Mateusz Kaczmarski oraz Prorektor dr hab. Elżbieta Cipora, którzy na ręce Komendanta PSP w Sanoku przekazali pamiątkową statuetkę oraz list gratulacyjny.

Uroczystość była także okazją do wręczenia medali i podziękowań. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na wniosek Starosty Sanockiego Prorektor Uczelni dr hab. Elżbieta Cipora otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP.

Krzyż Zasługi nadawany jest osobom, które położyły zasługi dla państwa lub obywateli ofiarną działalnością publiczną, niesieniem pomocy oraz działalnością charytatywną.

Serdecznie gratulujemy otrzymanego wyróżnienia, będącego wyrazem dostrzeżenia działalności Pani Rektor oraz Uczelni w lokalnym i regionalnym środowisku.

Fot. Powiat Sanocki, Bieszczadzkie Pogotowie Ratunkowe