"Przyjazna Dłoń" – pomoc na Wielkanoc

06.04.2018 Kategoria: Uczelnia

Koło naukowe „Przyjazna Dłoń” działające przy Zakładzie Pracy Socjalnej jak co roku zorganizowało zbiórkę artykułów w ramach akcji „Zajączek Wielkanocny” dla dwóch potrzebujących rodzin. Na akcję odpowiedziało wiele osób: pracownicy uczelni, studenci, instytucje oraz osoby spoza uczelni. Jak zwykle zebraliśmy mnóstwo artykułów spożywczych, ubrań, środków czystości i zabawek. 28 kwietnia studenci z koła zabrali się za zapakowali zebrane rzeczy – ze względu na wielką ilość zebranych artykułów postanowiliśmy, aby część produktów żywnościowych przekazać jeszcze jednej rodzinie – poszkodowanej w wyniku niedawnego pożaru. W tym samym dniu wolontariusze udali się do rodzin i przekazali paczki. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, okazaną pomoc oraz wsparcie. Dobro zawsze powraca!