PWSZ na II Bieszczadzkim Forum Zawodowców

18.03.2019 Kategoria: Uczelnia

W Bieszczadzkim Zespole Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych, odbyło się II Bieszczadzkie Forum Zawodowców.  Była to okazja do spotkania przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw i przedstawicieli szkolnictwa z ich przyszłymi pracownikami i studentami.

Na forum nie mogło oczywiście zabraknąć stoiska Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, które było oblegane przez rzesze młodych ludzi. Największym zainteresowaniem cieszył się fantom „Józek”, na którym można było spróbować swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy. Skorzystał z tego m.in. Starosta Bieszczadzki Marek Andruch, który z wielką uwagą wsłuchiwał się w rady studentki ratownictwa medycznego Darii Jelinek. Przed nami kolejne wyjazdy w ramach promocji Uczelni. W tym tygodniu Krosno, Brzozów i Sanok.