PWSZ na zawodach drwali w Nowym Łupkowie!

15.07.2019 Kategoria: Uczelnia

W miniony weekend w Nowym Łupkowie odbyły się IX Zawody Drwali - Operatorów Pilarek . Zaplanowane wydarzenia przyciągnęły do Nowego Łupkowa tłumy mieszkańców gminy i turystów. 

W trakcie trwania zawodów na przybyłych gości czekało sporo atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Nadleśnictwo Komańcza przygotowało m.in.: konkurs plastyczny o lesie, koło fortuny sprawdzające wiedzę leśną uczestników, ekspozycję łowiecko-leśną, zabawę polegającą na zgadywaniu odciśniętych na piasku tropów zwierzyny leśnej, rozpoznawanie rodzimych gatunków drzew po pędach ulistnionych oraz ,,Leśną skrzynię skarbów”.

Na wydarzeniu nie mogło oczywiście zabraknąć delegacji PWSZ w Sanoku, która w osobach dyrektora Instytutu Gospodarki Rolnej i Leśnej dr. Mateusza Kaczmarskiego, dr. Janusza Adamczyka, dr. Jerzego Mączyńskiego oraz studentów Huberta Stacha i Wojciecha Dudy zachęcała do podjęcia studiów w naszej Uczelni.

Na naszym stoisku nie zabrakło także najmłodszych, którzy już teraz myślą o podjęciu studiów w PWSZ. :)

Warto wspomnieć, że organizatorem imprezy z ramienia Nadleśnictwa Komańcza była pracownica Nadleśnictwa jednocześnie studentka PWSZ – Beata Kowalska.

Przed nami kolejne imprezy plenerowe i promocja Uczelni. Już wkrótce widzimy się w Lesku na Agrobieszczady 2019!

fot. NadleśnictwoKomańcza/PWSZ

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję