PWSZ sportem stoi!

30.05.2018 Kategoria: Sport

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie sezonu w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego. Za nami kolejne konkurencje i kolejne sukcesy naszych studentów.  Ponieważ od dawna wiadomo, że nasza uczelnia  nie tylko nauką ale i  sportem stoi sukcesy te nie umykają uwadze władzom PWSZ. Podobnie było i tym razem kiedy to Pani Rektor doc. dr Elżbieta Cipora spotkała się z liczną grupą reprezentującą nas w kolejnych zawodach i kolejnych konkurencjach.

Podczas spotkania w Sali Senackiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku obecni byli zawodnicy zajmujący w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego następujące lokaty:

• I miejsce w unihokeju mężczyzn
  • II miejsce w kolarstwie górskim kobiet
  • III miejsce w kolarstwie górskim mężczyzn
  • III miejsce w lekkiej atletyce kobiet
  • III miejsce w lekkiej atletyce mężczyzn
  • III miejsce w tenisie kobiet

Pani Rektor wręczyła wszystkim pamiątkowe dyplomy, po raz kolejny podkreślając jak ważny w życiu każdego człowieka jest sport, wyrażając przy tym wielką radość z postawy naszych studentów.

Najbardziej istotnym z punktu widzenia uczelni pozostaje jednak fakt, że mamy (nie mówiąc jeszcze o tym głośno) ogromne szanse na powtórzenie historycznego wyniku sprzed roku, kiedy to w ramach AMWP zajęliśmy trzecie miejsce.  Ale o tym niebawem…