PWSZ w Sanoku na II Bieszczadzkim Forum Gospodarczym

12.12.2018 Kategoria: Uczelnia

We wtorek 11 grudnia w Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych odbyło się II Bieszczadzkie Forum Gospodarcze, zorganizowane przez Gminę Ustrzyki Dolne oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji w Ustrzykach Dolnych.

W wydarzeniu udział wzięli liczni reprezentanci środowisk samorządowych, szkolnych i uczelnianych, jak i przedstawiciele lokalnych przedsiębiorstw, którzy podczas wydarzenia uczestniczyli w panelu dyskusyjnym.

W Forum Gospodarczym udział wzięli także przedstawiciele PWSZ w Sanoku - pracownicy Biura Karier Promocji i Współpracy oraz studentki kierunku praca socjalna Maria Świtlicka i Julia Serwaczak.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a naszym studentkom za pomoc i zaangażowanie.

fot. www.visitustrzyki.pl, PWSZ w Sanoku