JM Rektor Uczelni Zastępcą Przewodniczącego KRePUZ

05.06.2024 Kategoria: Uczelnia

Dzisiaj mamy dla Was kolejną świetną wiadomość. Podczas trwającego w Kołobrzegu XIII Zgromadzenia Plenarnego Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych (KRePUZ), JM Rektor Uczelni Państwowej w Sanoku dr hab. inż. MATEUSZ KACZMARSKI, prof. UP został ponownie wybrany na funkcję Zastępcy Przewodniczącego KRePUZ.

Gratulujemy Panu Rektorowi oraz całemu Prezydium i życzymy udanej współpracy na rzecz rozwoju publicznych uczelni zawodowych w Polsce.

Władze Prezydium Stowarzyszenia Konferencji Rektorów Publicznych Uczelni Zawodowych:

Przewodniczący

• dr Robert Musiałkiewicz, prof. PANS (Państwowa Akademia Nauk Stosowanych we Włocławku) wodniczący

Zastępca Przewodniczącego

• dr Elżbieta Stokowska-Zagdan, prof. ANSB (Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego)
  • dr hab. inż. Mateusz Kaczmarski, prof. UP (Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku)

Skarbnik

• dr hab. Artur Zimny (Akademia Nauk Stosowanych w Koninie)

Członkowie

• dr Sonia Grychtoł (Małopolska Uczelnia Państwowa im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu)
  • dr inż. Mariusz Kołosowski (Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Nysie)

krepuz1.png