Rola diagnostyki obrazowej tematem artykułu naszych studentów

23.01.2020 Kategoria: Uczelnia

W numerze 6/2019 Ogólnopolskiego Przeglądu Medycznego pojawił się kolejny artykuł naszych wykładowców, studentów i absolwentów Instytutu Medycznego. Jego autorzy mgr Dominik Gałuszka - nauczyciel akademicki w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, doktorant w Klinice Neurochirurgii Dziecięcej Katedry Neurochirurgii Wydziału Nauk Medycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz student Instytutu Medycznego - Zakładu Ratownictwa Medycznego Krystian Wolanin  podejmują temat roli diagnostyki obrazowej w Izbie Przyjęć i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. 

Wstęp do artykułu dostępny na  https://dlaszpitali.pl/strefa-wiedzy/rola-diagnostyki-obrazowej-w-izbie-przyjec-i-szpitalnym-oddziale-ratunkowym-rtg/  

Ogólnopolski Przegląd Medyczny to dwumiesięcznik skierowany do zarówno medycznej, jak i niemedycznej kadry zarządzającej placówkami ochrony zdrowia. Od ponad 20 lat każdy numer dostarcza przydatnej wiedzy z zakresu zarządzania placówkami medycznymi, poruszając również zagadnienia prawne, interpretacje ustaw mających wpływ na ich funkcjonowanie. Ponadto dostarcza Czytelnikom informacji z zakresu najnowszych technologii, technik medycznych, aparatury i urządzeń medycznych, wyposażenia, infrastruktury, ratownictwa medycznego, informatyki i komunikacji.

opm_6_2019_1.jpg

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję