Ruszyła rekrutacja na studia!

01.06.2022 Kategoria: Uczelnia

Pierwszego czerwca ruszyła rekrutacja elektroniczna na studia w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku. Szukasz nowej szansy, nowych możliwości na rynku pracy? Chcesz rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności, a jednocześnie zdobywać wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce? Chcesz studiować ale obawiasz się, że praca zawodowa nie pozwoli Ci na to? Marzysz o stypendium, które wzbogaci Twój budżet domowy? Studiuj w Sanoku.

Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku jest publiczną uczelnią zawodową, która powstała ponad 20 lat temu. Kształci na studiach pierwszego i drugiego stopnia (licencjackich, inżynierskich i magisterskich), jednolitych studiach magisterskich wyłącznie o profilu praktycznym oraz na studiach podyplomowych. W tym roku oferta studiów została wzbogacona o nowy kierunek studiów. Od października ruszają jednolite pięcioletnie studia magisterskie o profilu praktycznym na kierunku fizjoterapia.

Podstawowym zadaniem Uczelni jest solidne przygotowanie absolwenta do podjęcia pracy zawodowej zgodnej z ukończonym kierunkiem studiów poprzez wyposażenie go we właściwe kompetencje zawodowe. Uczelnia dostosowuje ofertę kształcenia do potrzeb rynku, a także oczekiwań kandydatów na studia, dla których ważne jest, co będą robić po ukończeniu nauki i na jakie zarobki będą mogli liczyć. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom UP Sanok proponuje nowatorskie podejście do kształcenia (w tym wyjazdy na studia i praktyki w ramach Erasmus+). Uczelnia wychodzi z założenia, że ma być praktycznie, z możliwością podjęcia pracy zaraz po ukończeniu studiów lub wręcz pracy podczas studiów (dzięki studiom 26+, o których więcej TUTAJ)

Więcej informacji o tym dlaczego warto studiować Sanoku, jakie oferujemy kierunki studiów znajdziesz TUTAJ

Od bieżącego roku akademickiego w Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku funkcjonuje Uniwersytecki System Obsługi Studiów USOS w tym także rekrutacja. Wystarczy wejść na stronę http://www.irk.up-sanok.edu.pl/  i zapisać się na wybrany kierunek studiów.

Więcej informacji o rekrutacji elektronicznej, zasadach i terminach rekrutacji znajdziesz TUTAJ

zdjeciestrona.png