Sportowa Sobota na MOSiR z udziałem studentów naszej Uczelni!

17.09.2019 Kategoria: Sport

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku zaprasza na pierwszą edycję imprezy SPORTOWA SOBOTA Z MOSIRem !! Już 28 września br. na sanockich Błoniach będziemy mogli aktywnie spędzić czas .

W programie:

• trening z kilkakrotnym mistrzem Polski oraz Świata w NORDIC WALKING - Jerzy Nalepka
  • otwarte treningi SIATKÓWKI z TSV Sanok - gry, zabawy sportowe z LEKKOATLETYKĄ - KS Komunalni Sanok
  • wspólny trening KICKBOXINGU z sanockim Samuraj Sanok
  • Turniej Dzielnic w Piłce Nożnej - OPEN *
  • pokaz ratownictwa medycznego i udzielania PIERWSZEJ POMOCY z sanocką Uczelnia Państwowa w Sanoku

Startujemy o godzinie 11:00 *na turniej dzielnic obowiązują zapisy drużyn - szczegóły w regulaminie

sportowa_sobota_z_mosirem.jpg