Spotkanie komisji KRePUZ

23.08.2023 Kategoria: Uczelnia

W dniach 21-23 sierpnia 2023 r. w naszej uczelni odbyło się spotkanie "Komisji ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym KRePUZ".

Uczestnicy spotkania dyskutowali o systemie praktyk studenckich, nowych możliwościach kształcenia praktycznego w Centrum Symulacji Medycznej oraz rozwoju regionu np. dzięki organizacji Sanockiego Forum Gospodarczego.

W spotkaniu wzięli udział (kolejność jak na zdjęciu):

- Artur Kondrat (I Zastępca Burmistrza Sanoka ds. Rozwoju)

- dr hab. Paweł Maciaszczyk, prof. ucz. (Prorektor ds. Rozwoju i Badań Naukowych, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu)

- dr hab. inż. Mateusz Kaczmarski, prof. ucz. (Rektor, Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku)

- dr hab. Artur Zimny, prof. ANS w Koninie (Rektor, Akademia Nauk Stosowanych w Koninie)

- dr inż Grzegorz Koc (Rektor, Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie)

- dr Daniel Stos, prof ANSB (Prorektor ds. Ogólnych i Rozwoju, Akademia Nauk Stosowanych Stefana Batorego)