Studia w Instytucie Technicznym - gwarancja atrakcyjnej pracy i dobrej płacy!

10.09.2020 Kategoria: Uczelnia

Od kilkunastu lat kształcimy w naszej Uczelni inżynierów cenionych nie tylko na regionalnym rynku pracy. Oferujemy atrakcyjne i adekwatne do potrzeb rynku pracy kierunki, modyfikujemy programy kształcenia, uczestniczymy w atrakcyjnych formach wymiany studentów, staramy się zapewnić zindywidualizowanie Twojego procesu kształcenia.

Potrzebujemy ludzi kreatywnych, nie zwlekaj, zadbaj o swoją przyszłość – zostań inżynierem, to gwarancja atrakcyjnej pracy i dobrej płacy!

Podejmuj studia I stopnia (inżynierskie) na kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN ze specjalnościami

• informatyka stosowana w budowie maszyn
  • mechatronika z informatyką
  • programowanie i obsługa obrabiarek CNC
  • logistyka w przedsiębiorstwie
  • zarządzanie jakością produkcji

Po zakończeniu studiów inżynierskich chcesz nadal rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę?

Podejmij studia II stopnia (magisterskie) na kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN ze specjalnością

•  informatyka stosowana w inżynierii mechanicznej

Nie zwlekaj i już teraz zapisz się na studia https://up-sanok.edu.pl/rekrutacja

Przed Tobą wiele możliwościowi !