Studiuj w Instytucie Gospodarki Rolnej i Leśnej - dr inż. Mateusz Kaczmarski

14.09.2020 Kategoria: Uczelnia

Na terenie Polski południowej istnieje zapotrzebowanie na absolwentów studiów interdyscyplinarnych łączących wiedzę z zakresu, rolnictwa, leśnictwa, ochrony środowiska.

O zaletach kierunku "Gospodarka w ekosystemach rolnych i leśnych" realizowanego w Uczelni Państwowej w Sanoku opowiada były dyrektor Instytutu, obecnie Rektor Uczelni dr inż. Mateusz Kaczmarski.

Materiał jest częścią cyklu "Co w ...lesie piszczy" i został zrealizowany podczas ćwiczeń terenowych w Nadleśnictwa Rymanów.

Zapisz się już teraz i studiuj w SanOKu!  www.up-sanok.edu.pl/kandydaci